Menší překvápko=)!!!

24. června 2009 v 15:37 | Majka |  Majka
Ohayoo, mina-san=)!!! Mám pro vás menší překvápko, tak doufám, že se vám bude aspoň trošku líbit. Zbytek perex=)!!!

Jak už jsem psala, mám pro vás menší překvápko. Jedná se o novou kapitolovku. Bude to spíš jenom tak na oddech, kdybych si chtěla občas odpočinout od Novýho začátku či Po roce... , takže jí tu neuvidíte moc často. A tad máte něco jako recenzi.

Vyjdu do schodů, na kterých se málem zabiju a pokračuju směrem k našemu domu. Už jsem skoro u něj, když v tom...BUM!

Zatracená tkanička! Příště si beru ty boty se suchým zipem! Jako by to všechno už nestačilo! Grrr!

Když přijdu domů, jako obvykle se vyzuju a vstoupím dovnitř. Nezapomenu si přiskřípnout prostředníček do dveří. Ani si nevšimnu, co by to mohlo znamenat za katastrofu a vstoupím do dveří mého a bratrova pokoje, kde se zrovna nachází jak ten pětiletej fracek, tak i mamka s taťkou. Hned jak se oběvím na prahu, všichni se na mě otočí. Jaká to náhoda, že zdovna svůj skoro-useknutý prst je otočený směrem na mého bratříčka. Jakmile si toho táta všimne, vstane a dá mi pár facek! Co jsem komu udělala? Mamka na mě zase pro změnu začne řvát něco ve smyslu "Co to jako má znamenat? Vždyyť ti nic neudělal, tak proč to na něj ukazuješ?" snažím se jim to vysvětlit, ale marně. Myslí si svoje, stejně jako já. Kdyby tak věděli o tom.....


MuhahaXDD. Šílenost já fim a proto mi napište, kdyby jste to nechtěli číst, já s tím ani začínat nebudu. Jinak jak jste si všimli, hlavní hrdinka je tak trošku nemehlo. Ano, ona má být nemehlo a taky že je.

Inspiraci jsem vzala od Kitsune-chan, a taky ze ságy od Darrena Shana *prostě kawaii příběhXDD* Je to o poloupírovi a jeho osudu, takže, kdybyjste takhle nááhodou chtěli, molha bych vám sem všech 12 knih hodit. Jinak, ano ona se stane upírkou, ale nebude to mít NIC *aspoň doufáXDD* společného s žádnou postavou ze ságy a ani děj *snad* nebude podobný.

Jop a ještě něco. Vůbec nevím, jaké dát hlavní hrdince jméno. Pár mě jich napadlo, ale...Prosím hlásněte v anketce, které se vá zdá být nejlepší, nebo pokud by jste měli nějaký svůj napad, napište ho do komentíků.


Arigatoo a dewamate, mina-san, vaše Majka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké by bylo lepší jméno??

Mira
Mina
Ira
Sachiko

Komentáře

1 Naru-San♥ Naru-San♥ | Web | 24. června 2009 v 17:28 | Reagovat

Super určo pokračuj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama