Nový začátek 2

5. června 2009 v 20:00 | Majka |  Nový začátek
A tady je další díleček, a podle mě už to jde odsud z kopceXD.


Nový začátek 2 - špatné a ještě horší"Hinatoo!" zakřičel Naruto. Hinata se stihla otočit ale zasáhlo ji stříbrné ostří. Stačila se vyhnout, ale katana ji projela ramenem, avšak spatřila byť jen na okamžik obličej toho kdo za všechno tohle mohl. Hinata spadla na zem a vykašlala trochu krve. Neznámý útočník se obrátil na Naruta a ten už poněkolikáté ztuhl.


"Orochimaru" vydal ze sebe těžce.

"Ano?" odpověděl výsměšně.

"Ty hajzle…..proč? Proč si všechny zabil…tak sakra odpověz!" křičel Naruto skoro celý bez sebe.

"Proč? Copak to není jasné? Chtěl sem ovládnout konohu a teď je moje! A pro tvou informaci ne všichni jsou mrtví" a jen co to dořekl začal se ďábelsky smát.

Naruto už to nevydržel a vrhl se na něj. Avšak Orochimaru se mu vyhýbal lehce, jakoby ani nebojoval. Bojovali asi tři hodiny a oba měli nespočet ran. Orochimaru věděl, že mu brzy dojde chakra, totéž platilo i o Narutovi. Avšak Orochimaru udělal neočekávanou věc. Vzal Hinatu, která se vzpamatovávala ze svého boje s ním a zmizel v prachu. Naruto ještě slyšel něco jako "příště konečně zemřeš" nebo tak něco, ale pak už bylo jen ticho jako v hrobě. Až tři osudná slova přerušila to mučivé ticho. "Já vás pomstím" a pak následovalo jen další ticho.


Naposledy se ohlédl na svůj domov. Byl to vůbec jeho domov? Ano byl, ale už není. Ne prozatím. Nevěděl kde Orochimara najít ani kde začít hledat. Jedno ale věděl určitě. Musí zachránit Hinatu. A s těmito slovy opustil brány konohy, brány svého domova.Flashback end


"Už jsou to čtyři roky a stále nic. No co se dá dělat už se to stalo, minulost zpátky nevrátíš, ale přítomnost změnit můžeš a sezením nic neuděláš. Je načase začít něco dělat" honilo se Narutovi v hlavě a pomalu začal vstávat. Za ty čtyři roky opravdu hodně zesílil.

Už to nebyl ten protivný a uřvaný,hyperaktivní malý spratek, který všechny jen zatěžoval(hlavně tou svou blbostíXD) už ne. Teď to byl mladý a krásný(ne srandu si nedělám=))muž, který si vždy sál pevně za svým(jo některých zvyků se nezbavíte=)).Vstal a rozeběhl se dál za svým cílem, zachránit Hinatu.


Mezitím v Konoze


Konoha se vzpamatovávala dlouhá léta a Ještě dlouho bude. Zemřelo opravdu hodně lidí, ale nikdo nevěděl kdo to způsobil. Nikdo totiž neviděl tomu záhadnému ninjovi do tváře. Nikdo nevěděl jestli byl sám nebo jich bylo několik. A ten kdo jeho tvář viděl, vzal si toto tajemství do hrobu.

Mezi padlými byli i Shino, Ino, Lee, Tenten, již zmýněný Tonton, Shizune,
Tsunade a mnozí další. A ti, kteří zůstali naživu měli vždy hluboké řezné rány. Avšak jediní dva lidé neměli žádnou ránu, protože tam nebyli.Byli to Uzumaki Naruto, který se nevrátil ani po čtyřech letech z mise a záhadně zmizel a Hyuga Hinata také nezvěstná. Nikdo nevěděl co se s nimi stalo, stejně jako nikdo nevěděl kdo to všě způsobil.

Hokagem se stal Jiraya a to i přes jeho nechuť, protože byl jedním z legendárních saninnů (Orochimaru nepřipadal v úvahu a Tsunade taky ne
) a nejsilnějším z ninjů konohy. Všem bylo ohromnou záhadou co se stalo, kéž by věděly , že se to brzy dozví.


***

Vidíte?? Já říkala, že to jde z kopceXD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iruka sensei - ta malá praštěná osůbka vydávající se za tvé SB Iruka sensei - ta malá praštěná osůbka vydávající se za tvé SB | Web | 5. června 2009 v 21:05 | Reagovat

Kyááááááááááá
to je super!!!!!!!!
Honem napiš pokračko :D

2 Klapča Klapča | Web | 5. června 2009 v 21:11 | Reagovat

wůbec nwm jestli jsme už spřátelené... Aůe ráda zpřátelím :D Já cu na diplík Itachiho *.* °/-\° :D

3 Geluška Geluška | Web | 17. července 2009 v 10:38 | Reagovat

Ále nejde .. jdu číst dál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama