Nový začátek 3

6. června 2009 v 20:00 | Majka |  Nový začátek
A další díleček je tadííXD. Itadakimasu=)!!!

PS: Za to co se tam píše mě onegaii nezabijte, já vám říkala, že to není shonen aiXD. Jop a Saku je tady hodná, snad vám to neva=)!!!

Nový začátek 3 - Narutova minulost a neznámá dívkaBěžel už celé tři dny a ani jednou se nezastavil. Doběhl k nedalekému jezeru a rozhodl se, že se na noc utáboří. Náhle však uslyšel něčí vzlykání. Šel k místu odkud se vzlykání ozývalo. Avšak jakmile uviděl zdroj toho všeho rychle se skryl. Byla to dívka asi v jeho věku. Měla překrásné dlouhé hnědé vlasy, ale do očí ji vidět nebylo. Naruto se pomalu odvážil vstát a přijít k neznámé dívce. Ta jakmile ucítila někoho ve své přítomnosti, prudce se otočila.

"Kdo si a co po mě chceš" vypravila ze sebe namáhavě a snažila se zastavit nový příval slz.

"Mé jméno je Uzumaki Naruto, ale kdo jsi ty? Ještě nikdy sem tě naviděl". Dívka poprvé vzhlédla Narutovi do očí a zároveň se na něj podívaly nejen tmavě zelené, ale taky uslzené a bolestné oči.

"Mé jméno je Shia Mytsu. Já tě zde také neviděla" odpověděla již trochu klidněji.

"To asi protože nejsem zdejší. Co se ti vlastně stalo?" otázal se klidným hlasem Naruto.

"To je moc dlouhý příběh" odbyla ho.

"No já mám času dost" snažil se z ní něco vymámit.

"A co ty, proč nejsi ve své vesnici, proč nejsi se svými přáteli?" V tu chvíli Naruto sklopil hlavu. Vzpoměl si na své přátele, jak je s nimi v Ichiraku Ramen a oni se diví jak toho může tolik sníst. A pak se mu vybavila ta osudná chvíle, kdy je viděl ležet na zemi plné krve.

"Dost!Na tohle už nemysli!" okřikl sám sebe Naruto. Shia si všimla změny v Narutově náladě a domyslela si své, ale přesto chtěla vědět co se stalo.

"No, tak už něco řekni!" napomenula ho, teď už smějící se dívka.Naruto si podivil nad tou záhadnou vyměnou nálad, ale začal s vyprávěním.

"Pocházím tedy pocházel sem z listové vesnice. Jako každý člověk sem tam měl přátele, ale rodiče sem nikdy nepoznal. Měl sem těžké dětství, ale vyhrabal sem se z toho. Dokončil jsem úspěšně academii a dostal se do týmu 7, ve kterém se mnou byla Haruno Sakura a Uchiha Sasuke.

Naším senseiem byl Hatake Kakashi. Plnili jsme různé mise jiných obtížností. Ani ne po půl roce jsme se dostali na chudinskou zkoušku. Ani jeden z nás neprošel. Tehdy na konohu zaútočil Orochimaru" to jméno řekl s největším odporem s jakým ho mohl říct. Shia to poznala, ale dál zaujatě poslouchala.

"Ten parchant zabil třetího a spousty dalších shinobi. Nakonec ale konoha vyhrála. Pravda, vyžádalo si to hodně obětí, ale konoha zůstala víceméně celá. Ale chvíli na to, to již byla zvolena Tsunade-baachan pátou hokage, objevili se zde Akatsuki." Shia sebou trhla při vyslovení té organizace. Znala ji totiž až moc dobře.

"Byla to dvojice Uchiha Itachi a Hoshikage Kisame. Sasuke se potkal se svým nenáviděným bratrem pokusil se ho i zabít, ale pro Itachiho nebyl Sasuke žádný soupeř. Jakmile odešly Sasuke se rozhodl přidat k Orochimarovi" zase ten tón.

"bla, bla bla něco přeskočím a půjdu k tomu hlavnímu. V osmnácti letech mi Tsunade konečně zdělila jména mých rodičů. Chvíli sem vyváděl a pak si vzal tu osudnou misi. O týden později sem se vrátil a všichni byli mrtví a za všechno mohl jediný muž. "Shia ho náhle přerušila

"Orochimaru že?" Naruto se na ni překvapeně podíval a pochopil.

"Jo byl to on. A jakoby to nestačilo unesl jednu mou kamarádku Hinatu" Naruto se zarazil. Byla to vlastně jeho kamarádka? Ne! Nebyla to jen kamarádka. On s ní chodil. To proto už jí musí zachránit! Nesmí ji nechat zemřít.

"A co ty?" Zeptal se náhle.Konoha"Nějaké zprávy?" řekla s nadějí v hlase růžovlasá dívka. Zakroucení hlavou jí bylo odpovědí.

"Přeci někde musejí být! Nemohla se po nich přeci zem slehnout!" už skoro křičela.

"Pátrali sme už všude a ty to víš, Sakuro" usadil ji Kakashi, ale i on je chtěl najít. Naruto byl přeci jeho studentem a taky synem jeho senseie a čtvrtého hokage. A Hinata pro něj byla jako jeho studentka. Nemůže to nechat jen tak být. Musí je zachránit!***

Co odhalí Shiina minulost? Najde Naruto nějakou stopu Orochimara? Počkejte si na další dílXD!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 terkic terkic | Web | 6. června 2009 v 21:45 | Reagovat

jůů už se těším, jak to bude dál:)

2 tess tess | Web | 6. června 2009 v 22:40 | Reagovat

to vypadá na hodně dobrou povídku. těšim se na další dílek.

3 Geluška Geluška | Web | 17. července 2009 v 10:41 | Reagovat

Musí tu stopu najjít *slintá nad new dílkem ale je líná ho otevřít* :dĎ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama