Nový začátek 6

24. června 2009 v 20:27 | Majka |  Nový začátek
Nop a tady je šestka. Podle mě je nic moc, ale snad se vám bude líbit=)!!!


U Naruta a ShiiV tom ale něco zašustilo v nedalekém křoví. Oba se postavili do obrané pozice a čekali, co se bude dít. Po chvíli ze křoví vylezl... " Malý králíček??" řekli oba dost podiveně. Pak se však začal smát, ale něco se stalo. Tentokrát to však znělo jako výbuch. A no, byla to malá exploze. Okamžitě se otočili k místu, odkud slyšeli výbuch. Nečekali už ani minutu a vydali se tam. Než však stačili někam doběhnout, někdo je zastavil. Spíše něco je zastavilo. Byl to velký, dlouhý meč. Oba hned poznali jeho majitele.

"Ale, ale koho to tu vidím?? Není to devítiocasý a pětiocasá?? Rád vás zas vidím" pronesl slizkým a zároveň posměšným hlasem Kisame. Naruto s Shiou se rychle otočili, aby spatřili tvář známého nepřítele.

"Pětiocasá, šéf tě chce vidět. Půjdeš sama, nebo tě mám odnést násilím??" pokračoval partner Itachiho. Shia se už nadechovala k odpovědi, když v tom…Mezitím tým KakashiChtěl vylézt zeptat se jich, ale když v tom...za nimi se ozvala malá exploze. Saie, který stál nejblíže odhodil výbuch na nedaleký strom. Ostatní měli větší štěstí. Když se prach usadil, Sakura i Kakashi uviděli zdroj toho všeho. Byl to jeden z členů Akatsuki. Té prokleté skupiny.

"Tak co jak se vede?? Stále máte stejný názor na umění jako před lety??" ozval se Deidara pobaveně.

"Co tu chceš! Naruto tady není a o nás se Akatsuki nezajímají, ne? Tak co tady kua chceš!" Sakura už to nevydržela.

"Prrr holka. Ty si ta, která zabila Sasoriho, že jo! Nejsme tady kvůli tobě, ale kvůli jí!" dořekl a hlavou ukázal ke zbytkům křoví. Sakura se tam okamžitě rozeběhla a vstoupila k malému jezírku. V ten okamžik uviděla tří osoby, jak proti sobě stojí, avšak nic nedělají. Zahleděla se pořádně a ztuhla. Poznala totiž v jedné z osob Naruta. Konečně ho našla! Konečně se všichni vrátí domů a vše bude jako dřív. To už byl u ní i Kakashi se Saiem.

"Kakashi-sensei…jeden z nich je..Naruto"stále se jí ještě chvěl hlas. Stále tomu nemohla uvěřit.
Oba se na ní překvapeně otočili, ale na jejich tvářích byla vidět úleva.

"Fain a teď rychle k nim, nebo se Naruto dostane ještě do větší šlamastiky."zavelel Kakashi a sám se rozeběhl, vstříc záchraně svého studenta. Sakura i Sai ho okamžitě následovali.Naruto a Shia"Narutoo!" všichni se otočili ke zdroji toho hluku. Naruto, jakmile je uviděl, ztuhl.

" Ale to..to není možné! Jak to že žijí? A není to náhodou genjutsu? Kisameho partner je přeci Itachi, odborník přes iluze." Honilo se Narutovi v hlavě. Rozhodl se tedy pro ověření.

"Kai!" Zařval, ale nic se nestalo. Buď to byla opravdu dobrá iluze, nebo…, ale to přeci…mohůy by to opravdu přežít?? Naruto byl čím dál zmatenější. Mezitím doběhl tým Kakashi ke trojici. Byly to oni! Oni vážně žijí! A dokonce jsou tady! Naruto najednou pocítil nepopsatelný pocit. Byl velice šťastný, že vůbec někdo z jeho přátel žije. Ale zároveň věděl, že musí zachránit Hinatu a proto se teď nemůže vrátit zpátky. Avšak někdo náhle přerušil jeho myšlenky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Riuu Riuu | Web | 24. června 2009 v 20:53 | Reagovat

Jééé pěkný honem dalšá díl!!! Takhle to ukončit!!!!!!to je hřích!!!

2 terkic terkic | Web | 24. června 2009 v 22:11 | Reagovat

jj souhlasím s Riuu:) rychle koukej napsat pokráčko:D

3 Iruka sensei - ta malá praštěná osůbka vydávající se za tvé SB Iruka sensei - ta malá praštěná osůbka vydávající se za tvé SB | Web | 25. června 2009 v 16:10 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Honem pokračování!!!!

4 Naru-San♥ Naru-San♥ | Web | 25. června 2009 v 16:42 | Reagovat

Pokračováníí a to rychle!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama