Nový začátek 9

14. července 2009 v 14:12 | Majka |  Nový začátek
Ohayoo=33!!!

Ani nevíte, jakou jste mi udělali radottěma komentíkama. Deset za dva dny?? Tak to je rekord, na který se dá říct: Jen tak dálXD. Nop, prostě jsem nemohla odolat a tu čerstvou kapitolku, kterou jsem včera hodila na konohu sem házím taky. Buďte na sebe hdé * hrdíXD* Že jste někoho, jako já přesvědčily hodit sem další dílek tak brzo. Ti, kdo si to iž přečetly na konoze * že jo, Kakashi-senseiXD* tak mají smůlu, protože 10-ku, kterou jsem před chviličkou dopsala sem nehodím dřív než zítraxDD!!! A teď už jenom zbývá říct: Itadakimasu=33!!!Nový spojenecJak minuty přibývaly, ubývala Narutova naděje. Když už chtěl odejít, zaslechl v mezi stromy zašustění. Otočil se tam a pro jistotu vtáhl kunai. Ten, kdo se objevil mezi stromy Naruta příjemně překvapil.


"Dlouho sme se neviděli a ty musíš zase přijít pozdě. Ale teď k věci."

"Jenom si nemysli. Víš, jak bylo těžký dostat se tak rychle sem, aniž by pojali byť jenom sebemenší podezření? A to zvláště v tuhle dobu"

"Dobře, dobře. Ale povedlo se ti to a to je hlavní. A vůbec, jakou výmluvu si použil tentokrát?" Naruto se už nemohl dočkat, co z jeho společníka vypadne za odpověď. Minule si vymyslel, že jde do obchodu pro vajíčka se šunkou, tak co to bude dneska?

"To bys chtěl vědět, co?" Nemysli si, že ti to řeknu…no tak fajn, Kisamemu jsem řekl, že jdu do Sushi baru. Peina sem pak poprosil o samostatnou misi. Stačí?"

"Chtělo by to víc dopodrobna, ale kvůli tomu tady nejsme. Unesli Shiu."

"Už jsem si stačil všimnout. Ale řeknu ti, na tu nemá ani Konan. Když si z ní chtěl Hidan udělat obětní stolek, kopla ho do slabin tak, že už nikdy nebude moct mít jashiňátka. V tomhle tom jsem ho celkem i litoval."

"Jsem rád, že je v pořádku. Ale i tak, nechci nic riskovat. Přejdeme teda na plán B, dobře?"

"Plán B? Já myslel, že ten se použije jenom v situaci, která nemá jiné východisko"

"No právě. TOHLE je ta situace. Můžu se na tebe spolehnout?"

"Jo. Počítej se mnou"


Naruto se usmál a posadil se na kámen, u jeho nohou. Podíval se na oblohu a povzdychl si.

" Tahle noc…je to jako klid před bouří. Nesnáším ten klid. Něco se stane. Itachi, spoléhám na tebe."

Starší Uchiha jenom kývl hlavou a zmizel v obláčku kouře.

Naruto ještě chvilku pozoroval oblohu, na které se tyčil měsíc v úplňku, doprovázen tisíci hvězdami a jinými hvězdokupami mléčné dráhy.
Poté vstal, oprášil svůj plášť a vydal se zpátky do tábora. Jediná věc, které si, ale nevšimnul, byl černovlasý mladík, skrývající se za nedalekým keřem.


"Naruto se spolčil s Itachim? Se členem Akatsuki? Ale jak...kdy? Ten starý Naruto by to nikdy neudělal, tak že by se tak změnil?To není možné..." chvíli počkal, až blonďáček dojde ke svému stanu a zaleze do něj a pak se taky vydal do tábora. Zalezl k sobě do stanu a do rána přemýšlel o tom co viděl a slyšel.Ráno se jako první probudila Sakura. Vstala, vzala si kunai a vydala se k nedaleké říčce. Tak se pak umyla, ulovila několik ryb a následně i s kunaiem a rybami v ruce zakopla o pařez. Pro někoho možná krásný pohled, pro jiného hra se smrtí. Ten kunai se totiž zapíchl do země jen pár milimetrů vedle tváře. Než se ale stihla vůbec postavit, zaslechla od někud zeshora smích. Nas..štvaně tedy vstala a ohlédla se po tom zmetkovi, který se jí vysmíval za zády do očí.
Leknutím upustila kunai, který se jí zabodl do nohy, když uviděla, kdo je teneznámý. Byl to nunkenin, Itachi Uchiha.


Zalapala po dechu, vytrhla si kunai z nohy a namířila ho na Uchihu. Ten se jejímu počínání jenom ušklíbnul.

"Neboj, nic ti neudělám a ani nikomu jinýmu. Zaveď mě do tábora" Mladá Haruno se, jako v transu otočila, ryby neryby a vykročila směrem k táboru.

Tam už byli všichni vzhůru a čekali až Sakura přinese něco k jídlu. Když se, ale růžovláska konečě oběvila, spadli všem čelisti. Teda, skoro všem. Za ní se totiž oběvil jeden z členů Akatsuki - a usmíval se.


" Yo, dlouho jsme se neviděli " Kakashi se hned po těch slovech vzpamatoval, vytáhl kunai a rozběhl se k Itachimu. Těsně před tím, než z něj, ale udělal hermelín, ho zastavil jistý blonďček.


" Nech toho, Kakashi, Itachi je s náma. " Tak tohle zjištění vzalo dech všem. Sakura se, ale rychle vzpamatovala a vylítla na Naruta.

"Jak to můžeš tak vědět? Je to přece člen Akatsuki, tak jak víš, že tě nechce jenom využít a vzít tě k nim do skrýše, kde by pak z tebe dostali Kyuubiho?" Tohle tížilo i Kakashiho a Saie. Jak mu může tak věřit?

" Ale já tu sem, abych ho vzal do skrýše Akatsuki "

" Takže si nepřítel! Ale mi ti Naruta nedáme! Budeme za něj bojovat dokud budeme moct!" Sakura se na něj chtěla znovu vrhnout a zkoncovat to tak s ním, ale překvapil jí dvojhlasný smích. To se smáli jak Naruto, tak Itachi.

" Co je tu k smíchu? " To už ani Kakashi vůbec nechápal, co se to tu děje.

" Nic, jenom, že jste to vůbec nepochopili" Naruto se pořád smál, ale po chvilce se zvládnul uklidnit.

" Poslouchejte, všechno je totiž takhle..."


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ =P!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tess tess | Web | 14. července 2009 v 14:51 | Reagovat

no tak sice sem to tak trochu čekala, ale stejně to byl šok. jenom škoda, že skura na ten kunai nespadla. byl by klid.

2 tess tess | Web | 14. července 2009 v 14:52 | Reagovat

jupíííí sem první.

3 terkic terkic | Web | 14. července 2009 v 19:51 | Reagovat

souhlasím s tess a to ve všem:) jinak to bylo moc supr a těším se na další díl:)

4 Riuu tvé SB Riuu tvé SB | Web | 15. července 2009 v 20:23 | Reagovat

Taky souhlasím, ale chci pokračování!!:D Tu desítku sem hoď jinak neusnu:D

5 Geluška Geluška | Web | 17. července 2009 v 11:03 | Reagovat

Itachi a že se směje ?? :D

6 Naru-san♥ Naru-san♥ | Web | 8. srpna 2009 v 17:35 | Reagovat

Kdy ji zabiješ?Nebaví mě číst že málem se zabije xD No nic du na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama