Pro jedinou osobu 2

11. srpna 2009 v 18:22 | Majka |  Pro jedinou sobu
Ehm....a je tu další dílek *snaží se o strašidelný tón....a snaží se marněXD* Ehm....tenhle jsem psala já, tak bachaXDD.

Jinak POZOR!!! Kdo má rád Naru-chana, tak ať tohle radši nečte.....dnešní obětí je totiž náš mladý JinshuurikiXDD.Jop a ještě něco.

Odložte kunaie, shurikeny, katany, kameny, Arnolda Shwarczenegra *či jak se to píšeXD* , všechny ostatní vrhací, nevrhací, mučivé, nemučivé a i jiné nástrojeXD!!


A teď už Itadakimasu=33!!!

"Hinato, Shino, nevíte, kde je Kiba? Je divné, že nepřišel na tréning" oslovila své studenty Kurenai.

"My jsme se chtěli zeptat na to samé, Kurenai-sensei" odpověděla jí Hinata.

"Hmm..to je divné, Kiba trénink nikdy nevynechal, kde může být? No nedá se nic dělat, budeme trénovat bez něj" a hned jak to dořekla, hodila po svých studentech kunaie. Ti se jim vklidu vyhli a hodili své. Takhle trénovali až do šesti hodin a pak se rozešli.

Shino šel rovnou domů, ale Hinata se ještě chtěla zastavit u Ichiraku, jestli ta třeba Naruto ještě není. A měla pravdu, byl tam. Vedle něho bylo asi kolem 20ti misek ramenu a Naruto jedl dál a dál. Musela se u toho usmát.

" A-ahoj, N-Naruto-kun." Oslovila dotyčného potichu. Ten vzhlédl od ramenu a zářivě se na ní usmál.

" Ahoj, Hinato, nechceš si taky dát ramen?" Hinata se na něj nejistě podívala a pocítila, jak začíná rudnout, ale nakonec ze sebe něco vysoukala.

"J-jo, r-ráda si d-dám ramen" a posadila se k němu. Objednala si a nejistě se podívala vedle sebe. Naruto do sebe právě hodil 28 misku nudlí, když přinesli její porci.

Chvíli si povídali, když tu najednou uslyšely dost podivný hluk. Šel od zhora. Naruto se podíval nad sebe, a co nevidí. Střecha Ichiraku. Hinata mezitím odešla před stánek. Naruto vyběhl za ní a podíval se znova nahoru. Tentokrát viděl o něco líp, jak vevnitř. Na obloze byla větší, černá skvrna, někoho mu připomínajíc. Víc, ale neviděl, přes to zatracený slunce.

"Hele, nevíš, kdo, nebo co, to támhle letí?" zeptal se Hinaty, taky zkoumajíc onu skvrnu.

" Myslím, že je to Jiraya-sama" řekla po chvíli skoumání.

" Erro-sennin? To zas skoumal babčinu sprchu? Škoda, moh mi přivýst nějakej suvenýr" a odešel dovnitř Ichraku, dojíst svůj, už tak studený ramen. Hinata zachvíli přišla taky. Hodiny utíkaly a misek přibývalo. Nakonec se modrovláska rozhodla jít domů. Kupodivu se Naruto nabídl jí doprovodit. Teď jenom zaplatit. Naruto se podíval na ten vrcholek misek na stole. Možná, že to bylo větší, jak Mont Everest, nebo je aspoň jasné, že by nebylo lehký, dojít až na vrcholek.

"Staříku, připište to na účet Erro-sennina, když má čas očumovat babču, určo má čas i platit" a s těmito slovy spolu s Hinatou odešly z Ichiraku. Cestou k Hyuuga čtvrti si povídaly o všem možném.

Hinata se dokonce zmínila i o Kibovi a i Narutovi bylo divné, že chyběl na tréningu. Byl to přece Kiba, ten nikdy nezmeškal žádný tréning. Brzo se před nimi objevila brána Hyuuga klanu.

" Tak ahoj, Hinato, uvidíme se zítra" zamával jí ještě Naru na rozloučenou.

" J-jo jasně a-ahoj zítra" odpověděla mu, ale to už blonďák neslyšel.

Procházel se ulicemi Konohy a přemýšlel. O čem? To nevěděl ani on sám. Prostě se jenom procházel jeho milovanou vesnicí. Kéž by věděl, že je tohle jeho poslední procházka Konohou.

Najednou uviděl před sebou postavu zahalenou celou v dlouhém plášti dosahujícím až na zem. Ona osoba po něm hodila shurikeny. Naruto se jim vyhnul a rozeběhl se na ní. Osoba se rozeběhla pryč od něj. Najednou jakoby se propadla do země a to doslova. Naruto doběhl k místu, kde ona postava zmizela a všiml si, že je poklop ke kanálu, vedoucím pod Konohou, otevřený. Nerozmýšlel se a bez váhání skočil za ní.

"Hééj, osobóóó´, kde jsíí a co po mě chcéééš" zařval Naru do tmy. Nic se neozvalo. Jen ozvěna. Trochu zapřemýšlel a najednou zkusil zavolat.

"Jsííí blbéééc" zase jenom ozvěna.

"No nic, zkusim to ještě jednou a když se zas nic nestane, pak pudu, stejně sem se chtěl stavit ještě na ramen…ráánem" začal snít Naru a to byla jeno osudová chyba, protože ho zasáhlo několik kunaiů a shurikenů. Sesunul se na zem a těžce oddechoval. Teď už věděl, že tady někdo je. Všechno vsadí na jednu kartu.

" Jséém blbééc" zařval, jak nejvíc mohl. Pochviličce, kdy slyšel asi šest ozvěn se ozvalo:

"Jsi blbec, Naruto" ozvalo se těsně vedle něho. Blonďák se zděšeně otočil, ale to byla jeho druhá chyba. Jakmile se otočil, maskovaná osoba mu vypíchla jeho modrá očka. Jaké bylo pro Naruta překvapení, když později zjistil, že to bylo kružítko.

Kanálem se rozezněl nervy i uší drásající bolestný řev. Naru se ani nestačil vzpamatovat a už cítil další příval palčivé bolesti. To mu právě kunai zabodl do břicha a začal s ním pohybovat. Naruto cítil, že upadá do bezvědomí, ale ona záhadná osoba si toho taky všimla, proto mu pod nos strčila kapesník, nasáklý jakousi divnou tekutinou. Tu náš jinchuriki poznal na sto procent.

"Ty? A-ale proč, p-proč to děláš?" řekl tiše, ale ani si neuvědomil, že ho ten pach kapesníku dokonale probudil.

"Proč? A proč ne? Nikdo mi jí nesmí vzít, nikdo, ani ty ne Naruto. A proto tady dneska zemřeš!" dořekl a opět začal pohybovat kunaiem. Další výkřik křižovaly kanály po celé Konoze.

"Tak tohle je konec? Vážně tady umřu? Dal sem si přece slib, že nezemřu, dokud se nestanu hokagem, ale jak vydím, už ho nestihnu vyplnit. Ale o kom to mluvil, kdo je ta dívka, kterou chce tolik pro sebe?Počkat, Hin se mě přece dneska ptala, jestli sem neviděl Kibu! Takže už i on…. " Přemýšlel Naruto, mezitím, když mu jistý shinobi páral břicho.

Na chvíli bolest polevila, protože neznámý přestal párat. Udělal tam totiž znak písmene. Písmene H.

"Myslíš, že na ní zapůsobíš, když před ní hodíš mrtvoly jejích přátel? Bude tě pokládat za sprostého vraha, nic víc ty totiž nejsi, si jenom bezcitném vrah!" Naruto věděl, že je to jeho konec, ale musel mu to říct, třeba ho tím vytočí natolik, že dostane mrtvici. Bohužel, k útočníkově štěstí a k Narutově smůle, to vyšlo úůl na půl.

Ninja se skuečně rozčílil, ale po touženém infarktu ani stopy. Místo toho začal Naruta víc a víc probodávat. Vzal si nový kunai a projel Narutovým masem až k páteři. Prosekl jí na několik malých částí a ty pak vytáhl ven. Znovu pronikl bariérou masa, ale tentokrát o něco níž. Z žaludku mu udělal gulášovou polývku, ze střev hlavní pokrm a dezert se skládal z skoro spálených jater.

Rozhodl se to ukončit. Zasadit poslední ránu z milosti. A opravdu. Za chvíli už se napřáhl a katana v ruce Narutovi proťala krk. Narutova hlava se odkutálela neznámo kam a jeho tělo se sesunulo k zemi mrtvé. Ano, Uzumaki Naruto, jinchuriki, je mrtev(prosím, dary položte na stůlxDD). Neznámý shinobi se stratil ve stínu onoho kanálu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zulík Zulík | 15. srpna 2009 v 10:35 | Reagovat

Chudákm Naruto ale inak to bolo super.

2 Naru-chan♥ Naru-chan♥ | Web | 16. srpna 2009 v 19:26 | Reagovat

ÁÁÁ že já to četla,blbec xD Hmm..Ale zajmavý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama