Moje první yaoiXD

11. září 2009 v 21:09 | Majka |  Jednorázovky
Tak, vážení, je to tady. Majka splodila svoje první yaoi. Podlě mě to je hovadina, ale...ale coXD. Je to pro Naru-chan ke svatbě, ale věnuju ho i všem ostatním.

PS: Na děj jsem se moc nedívala, tady mi šlo spíš o yaoiXD.

Itadakimasu=33!!!
"Sasuke!" jmenovaný se otočil na blonďáčka.

"Hmm?"

"Já…já…chtěl jsem ti něco říct…."

"No? Tak ven s tím, nemám na tebe celej den!"

"Noo…já…já tě mám rád!" Sasuke jenom nechápavě civěl na Naruta.

"Cože?"

"Slyšel si. Mám tě rád" přitom byl červený jako přezrálé rajče. Dlouho se nic nedělo a všude bylo ticho. Naruto se pomalu začínal bát Sasukeho reakce, když v tom ho objaly čísi ruce. Blonďáček poplašeně vzhlédl a úžasem oněměl. Sasuke ho držel v náručí, pevně ho k sobě tiskl a usmíval se na něj!

"A..ale jak?" Naruto čekal, že na něj černovlásek vyjede a že to pak vyklábosí celé Konoze, popravdě, takovouhle reakci ani nečekal.

"Hlupáčku. Copak sis myslel,že bych ti mohl něco udělat? Že bych tě mohl odmítnout?" Naruto se Sasukemu podíval do očí. Tolik něhy ještě nikdy neviděl. Nachvíli zapochyboval, že ta osoba, stojící před ním by mohla být ten arogantní, egoistický Uchiha, kterého nenáviděl.

"Já...já..promiň"

"Za co se mi omlouváš? Vždyť nemáš za co" Naruto těkal očima ze strany na stranu. Chtěl se Sasukemu znova omluvit, ale věděl, že by to nebylo to nejlepší. Až prsty na jeho bradě, nutící ho zvednout hlavu ho probraly. Podíval se Sasukemu do očí. Viděl v nich lásku, zamilovanost a…snad i vášeň as touhu? Nevěděl. Vtom ho Sasuke políbil. Oběma projel celým tělem jakoby elektrický proud. Naruto,l ač utlumen Sasukeho ústy tichounce zasténal. Odpojili se od sebe, až když jim kriticky docházel vzduch.

"Nechtěl by ses přesunout někam jinam? Tady nás každej očumuje…"Naruto zčervenal. Úplně zapomněl, že jsou na rušné ulici!
Sasuke se jenom tajemně usmál, vzal překvapeném blonďáčka do náruče a zmizel v obláčku dýmu.

Sasuke se oběvil v potemnělém pokoji a něžně položil Naruta na postel. Ten se chvíli zmateně rozoukával a se zděšením zjistil, že se jedná o jeho pokoj.
"Sasu-"
"Pššt, nemluv. Neboj, budu jemný" a s tím ho začal líbat na krku. Naruto tenounce zasténal a poddal se tomu. Věděl, že by mu Sasuke neublížil. Věděl, že by to nikdy neudělal.

Sasuke mu mezitím stáhl tričko a začal se zabývat jeho hrudí. Nachvilku se zastavil na klíční kosti, aby jí mohl zasypvat polibky a už si to jeho neposedný jazyk rázoval dál. Jakmile se dostal k levé bradavce, začal jí žužlat a sát. V jednu chvíli jí i trošku zkousl, ale hned nato olízl. Poté pomalu přešel k druhé bradavce, aby jí to náhodou nebylo líto. Hned nato, ale jeho jazýček pokračoval v pouti dál. Nachvilku se dokonce zastavil u pupíku, do kterého zajel jazykem. Naruto se pod ním zmítal rozkoší a hlasitě sténal blahem. No, Sasuke pokračoval dál. Až mučivě pomalu sjel k Narutovu stojícímu mužství, které však minul.

"Sasuke…!" černovlásek se trochu nadzvedl, aby viděl blonďáčkovi do tváře.

"Hmm? Copak?"

"Prosím…už to neprodlužuj…!" Sasuke se jenom sladce usmál, ale jal se přání své lásky splnit.

Naklonil se těsně nad jeho pulsující penis a jemně na něj dýchnul. Odměnou mu byl hlasitý sten v podobě jeho jména. Mladý Uchiha se znovu pousmál a vzal blonďáčkovo mužství do úst. Místnost protnul zatím nejhlasitější sten.

Sasuke začal pohybovat hlavou nahoru-dolů, ovšem v pomalém, velmi pomalém tempu. Naruto se zmítal rozkoší, sténal skoro nepřetržitě a křečovitě v rukách svíral prostěradlo. Takhle dobře mu snad ještě nebylo.

Postupem času se Sasukeho tempo zrychlovalo, až, s posledním pohnutím hlavy mu do úst vstříkla hustá hmota. Byla příjemně slaná a teplá. Černovlásek se oblízl. Klidně by si dal ještě…. No, teď, ale přijde řada na něco většího a lepšího.

Vytáhne z šuplíku lubrikant *kde se tam asi vzal?? * a vymáčkne si část na prsty. Jemně roztáhl Narutovi nohy a začal se jedním prstem dobývat dovnitř. Nechtěl svému miláčkovi ublížit, takže nespěchal. Naopak, užíval si každý sten prošlý blonďáčkovými rty, na které se občas hladově přisál. Čas běžel jako voda a zachvíli už v Narutovi mizeli prsty tři.

"Sasuke…prosím…sem připravený!" Sasuke tedy z Naruta vyndal prsty a pomalu do něj začal pronikat. Když v něm byl celý, zůstal nehybně ležet. Naruto zatínal ruce do prostěradla a po tváři mu stékali slané slzy. Mladý Uchiha se počal slzy jemně slízávat a konejšit jeho lásku.

"Ššš…Naru…to bude dobrý…" Po chvíli si blonďáček skutečně na tlak zvykl a jeho tvář se uvolnila.
Sasuke tedy zkusmo přirazil. Vyvolalo to akorát dvojhlasné zasténání. Černovlásek se tedy začal pohybovat. Nejdříve pomalým tempem, které se postupně měnilo v prudké, na první pohled tvrdé přirážení.

Když už si Sasuke myslel, že to nebude trvat dlouho a dojde vrcholu, začal stejným tempem třít i Narutův úd.
Oba dva vzdychali ve víru vášně, tak, jak to po celá staletí bylo a bude. Poslední dvojitý hlasitý výkřik protl jinak tichou místnost, dokazujíc tak vyvrcholení dvou těl. Dvou přátel. Rivalů a od teď i milenců.

"Miluju tě, Naru"

"já tebe taky" a pak už pokoj zdobil jen pravidelný nádech a výdech dvou chlapců.


Když se ráno Naruto probudil, zjistil, že je sám. Zmateně se rozhlížel po pokoji, když mu pohled padl na kus papírku.

"Ne…jenom to ne!"
Už teď se připravoval na nejhorší.
Chvějící rukou papírek zvedl a přečetl text:Naruto, jestli tohle čteš, tak věř, že už jsem jak mimo Konohu, tak mimo Zemi Ohně. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl pocítit něco, jako je láska, právě k tobě. Ty víš, že musím pomstít klan, zabít Itachiho, ale věř, že i pro mě od tebe odejít bylo těžké. Ale vím, že jakmile se vrátím, budeš na mě čekat ty a tvá teplá náruč.

Prosím, nezlob se na mě,

Miluju tě, navždy tvůj,

Sasuke.

Narutovi po tváři stékali slzy. Slzy bolesti, zármutku, ale i pochopení.

"Neboj se, Sasuke, budu na tebe čekat, je mi jedno, jak dlouho, ale vždycky tu budu. Taky tě miluju…"Tak co?? Dalo se to spoň trošku přečíst?? onegaii, názory=33!!!
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aylen Aylen | 11. září 2009 v 22:46 | Reagovat

super povídka!!psát yaoi ti jde skvěle

2 terkic terkic | Web | 11. září 2009 v 23:37 | Reagovat

bylo to opravdu sugoi:) jak yaoi,tak i povídka:) nechtěla bys napsat pokráčko?:)

3 Aya Yai (ajajaj) Aya Yai (ajajaj) | Web | 16. září 2009 v 18:12 | Reagovat

Maj-aki-chaaan Sugééééé, sugéééé, sugéééé ^______^ jen trošku dopilovat a budeš lepší než já! :D

4 Gel-chan  ♥♥SB♥♥ Gel-chan ♥♥SB♥♥ | Web | 19. září 2009 v 22:08 | Reagovat

Krásná povídka... :D, ten konec *fňuk*..

*Nnechápe jak si jí nemohla všimnout?* :D

5 Iruka sensei - tvoje trhlý SB Iruka sensei - tvoje trhlý SB | Web | 20. září 2009 v 21:05 | Reagovat

Jashine, to bylo upa super!!!! Vůbec to nevypadá jako tvoje první yaoi!!!
Už se moc těším, až napíšeš další

6 Lilirose♥ Lilirose♥ | Web | 22. září 2009 v 11:18 | Reagovat

na to že to bylo první yaoi tak nemám žádnou vítku to bylo KAWAII!!!!!
vůbec bych to netypla na první yaoi!  *gome.. já si vůbec tvojí povídky nevšimla..asi sem to přešla.. ae tak užž jsem si jí přečetla xD* ... akorát ten konec..*fnuk* kdo si počká ten se dočká

7 Jana Jana | Web | 30. ledna 2010 v 17:29 | Reagovat

nádhera! vůbec to nevypadá jako první

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama